Motrat Luana dhe Marina Vjollca kanë zbuluar sot nëpërmjet një urimi të veçantë, dy mbesat e tyre binjake.

Nëse keni menduar se të dyja këto janë të bukura, ky mendim do t’iu përforcohet edhe më shumë kur të shikoni mbesat, shkruan Gazeta Express. Mesa duket fisi biondeve seksi bukurinë e ka në gen. Kjo është fotoja me të cilën Luana ka uruar dy mbesat binjak me rastin e ditëlindjes së tyre.88

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here