Luana akoma e ka mendjen tek Adrian GaxhaNjë ndër prezantueset më seksi të ekraneve shqiptare, Luana Vjollca njihet edhe për marrdhënien me këngëtarin Adrian Gaxha, një lidhje që ka përfunduar tashmë.

“Ngjyra e kuqe” është dhe një ndër këngët që Adriani i ka kushtuar Luanës dhe sa herë kjo e fundit vishet me të kuqe komentet ngacmuese në drejtim të saj nuk mungojnë.

Siç duket Luana pelqen që “ngacmohet” për ngjyren e kuqe dhe nuk ngurron të vishet shpesh me këtë ngjyre. Pas marrdhënies me Adrianin, Luana nuk ka bërë më publike ndonjë lidhje tjetër .
Ndoshta nostalgjia për dashurinë e shkuar e bën shpesh që të vishet me të kuqe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here