Luana 15-vjeçare, brune, seksi dhe shumë e egërModelja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, përmes “Instagramit” ka treguar një fotografi ku thotë se i ka pasur vetëm 15 vjeç.

Në atë fotografi, ajo është duke modeluar.

Brune dhe shumë seksi, ajo ka realizuar sfilatë në vitin 2007, shkruan Gazeta Express.

Luana 15-vjeçare, brune, seksi dhe shumë e egër

Luana 15-vjeçare, brune, seksi dhe shumë e egër

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here