Luana Beleti, është motra e futbollistit të njohur të Çelsit Juliano Beleti, duket vërtetë e fiksuar pas Portugalisë dhe natyrisht… portugezëve.
Pas flirtit me Kristiano Ronaldon, ajo është fotografuar së fundmi me Rikardo Kuarezmën, futbollistin portugez të Interit, me të cilit duket se ka një histori të re dashurie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here