Courtney Love ka rrefyer se ka patur raporte seksuale me Kate Moss.Lidhja ka ndodhur ne nje hotel, ne vitet 90-te.

Kengetarja eshte e bindur se zbulimi per mediat i kesaj marredhenieje te shkuar, nuk do ta nxehe modelen.Kate nuk do ta vrase shume mendjen persa ka ndodhur. Eshte vetem nje histori, te cilen mund t’ia tregojme niperve dhe mbesave tona”, thote Curtney per revisten irlandeze “Hot Press”.

Sipas Love, aktualisht Kate eshte nje mike shume e mire dhe ajo ka blere shtepine e saj ne St Jojn’s Wood ne Londer.Love dhe Moss kane patur nje jete sentimentale te fuqishme dhe shume pasionante. Modelja tani ka lidhje me kitaristin Jamie Hince, pas historise se shumeperfolur me Pete Doherty dhe disa flirteve te tjera./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here