Këngëtarja dhe aktorja, Demi Lovato publikisht ka falënderuar mikeshat e saja të mira, Selena Gomez dhe Kim Kardashian, për mbështetjen e tyre gjatë rehabilitimit.

Bukuroshja kishte një numër problemesh me drogë dhe në përgjithësi në jetën e saj personale, por duket se ajo nuk ishte e vetmuar gjatë periudhës së vështirë.

“Ka njerëz të mirë të cilët më shkruajnë në Tëitter, më dërgojnë mesazhe dhe të tjera, por mendoj se njerëzit që vërtet ma duan të mirën i kam parë kur kam qenë më keq. Njerëzit të cilët ishin për mua në momentet e vështira ishin Kim Kardashian dhe Selena Gomez. Këto dy vajza, ato janë e gjithë bota për mua”, ka thënë Lovato.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here