E ka kaluar të gjithë kohën për të gjetur famën. Louise Thompson gjithsesi është e vendosur të godasë në shenjë.

Protagonistja e serive të “Made In Chelsea” është shfaqur sensuale dhe mjaft tërheqëse duke pozuar topless. Në mënyrë simbolike ajo mbulon gjoksin me duar për të shmangur fotografimin tërësisht nudo.

Shumë fansa kanë marrë fotografinë e dëshiruar prej Louise por lajmi mbi raportin e saj me të dashurin natyrshëm që nuk i ngroh shumë adhuruesit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here