Lorik Cana nudoVijnë në vëmendje sërish fotot nudo të kampionit të kombëtars shqiptare. Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana në vitin 2005 ka realizuar disa foto nudo për kalendarin e ‘Dieux du Stade’.

Përveç suksesit dhe epitetit si një nga futbollistët më të mirë në shumë vende të botës, Franca i dha edhe epitetin si një seks simbol, që do të mbahet mend gjatë.

Lorik Cana është mashkulli i parë shqiptar që pozoi nudo në vitin 2005.
Cana realizoi kalendarin nudo së bashku me Christophe Dominici & Fabrice Fiorèse. Dieux du Stade është një kalendar profesional, që publikohet prej shumë vitesh në Francë ku pozojnë meshkuj sportistë më të famshëm në botë. /Gazeta Express/

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here