Lorik CanaAktorët e “Potokallisë” shpeshherë ndajnë me fansat fotografi të bëra gjatë provave.

Një të tillë e ka publikuar në llogarinë personale edhe aktori Rezart Veleshnja, i cili shihet në mjediset e punës me ish kapitenin e kombëtares shqiptae, Lorik Cana.

Së bashkë me këta të dy pozojnë edhe Gazi dhe Salsano, të cilët duken të lumtur me takimin me ish-lojtarin gjakovar.

A do të jetë i ftuar Loriku e do të ketë ndonjë rol, mbetet të zbulohet të dielën. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BTbHVq0hnRz/?taken-by=rezart.veleshnja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here