Lori zbulon një preferencë të veçantë të Vjollca HoxhësKënga fituese e Top Fest-it të fundit është ajo që presidentja e Top Media-s, Vjollca Hoxha, preferon të dëgjojë kur udhëton. Ky është sekreti që Lori ka zbuluar për të ëmën.

“Vetëm ti je”, dueti i shumëpëlqyer i Noizy-t dhe Elgit Dodës duket se hyn në preferencat muzikore të saj, pasi ajo e dëgjon me volum të lartë në makinë.

Lori zbulon një preferencë të veçantë të Vjollca Hoxhës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here