Lori vjen me këngën e reLoreta Kaçka e njohur më mirë si Lori, ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Fat”, titullohet kënga më e ri e këngëtares shqiptare, të cilën e ka shoqëruar me klip.

Tekstin e ka shkruar Astrit Bonjaku dhe Petro Xhuri, ndërsa për instrumentalin është përkujdes Ikrenc Hysa.

Videoja është xhiruar nga produksioni Entermedia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here