Lori publikon këngën e reKëngëtarja nga Shqipëria Lori, ka publikuar këngën e saj më të re të shoqëruar me klip e që titullohet.

Për muzikën është përkujdesur Arsim Bunjaku ndërsa për klipin e kësaj kënge produksioni Max Production.

Kjo këngë vjen pas bashkëpunimit me Shpat Kasapin dhe Rapsione.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here