Lori Hoxhallari në lidhje CozmanLori Hoxhallari, 22 vjeçarja që mori pjesë gjatë edicionit të shtatë të “Big Brother” , rrëfen lidhje me këngëtarin Cozma, i cili së fundmi është përfolur se është ndarë nga e dashura e tij, Tuna.

Modelja nga Korça rikthehet në vëmendjen e publikut me një performancë mjaft provokuese në klipin më të fundit të Cozman. Por si përfundoi Lori në këtë klip, cila është marrëdhënia që ka me reperin e njohur dhe a ka pasur një flirt në sheshxhirim? Këtyre pyetjeve dhe shumë të tjerave Lori u përgjigjet në këtë intervistë për “Bluetooth”.

“Ishte natyrë e thjeshtë , bënte humor, djalë shumë i qeshur. Tipat mendjemëdhenj dhe fodull nuk i kam shumë qejf. Puna me të ishte argëtuese. Nuk kishte asnjë lloj propozimi, thjesht patëm një shoqëri të bukur dhe dukej sikur njiheshim prej kohësh, jo në atë moment.

Jam tip që njerëzit e thjeshtë më pëlqen t’i mbaj afër, por flirte nuk pati. Duke qenë se menaxherja ishte prezente nuk më lejohej të bëja gafa të tilla, por edhe nuk doja”, thotë ajo. Ndër të tjera, Lori nuk ka mohuar që Cozamn i ka bërë komplimente. “Më ka falënderuar për pjesëmarrjen dhe më ka thënë: Je shumë e mirë. Edhe unë i thashë që është shumë i mirë. Komplimentet i pranojnë të gjithë dhe kthehen mbrapsht, sidomos me njerëzit e mirë”, është shprehur Lori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here