Lori Hoxha tregon linjat seksi Pronarja e Top Channel dhe producentja e njohur, Lori Hoxha, po tregon linjat e saj.

Bukuroshja u gjend së fundmi në pushime me të dashurin e saj të ri nga Kosova.

Dhe ajo po vazhdon me zbulim të fotografive seksi nga resorte të ndryshme turistike, shkruan Telegrafi.

Në pushime me Lori ka qenë edhe Ledri me të dashurën e tij, Adelën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here