Lori Hoxha shfaq linjat seksiLori Hoxhën e njihni ajo është vajza më e nxehtë në rrjete sociale dhe trashëgimtarja e themeluesit të Top Channël, Dritan Hoxha.

Bukuroshja çdo herë ka zënë ballinat e medieve rozë për pamjen e saj tejet seksi. Edhe kësaj radhe nuk mund të mos diskutohet një foto si kjo që ajo ka postuar në Instagram transmeton Kosova Sot.

Trashëgimtarja e Top Channël ka nxjerrë në pah linjat e saj përfekte në një fund deri përfundi gjunjëve dhe një kanotiere të cilat i përshtaten jashtëzakonisht shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here