Kohët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha dhe i dashuri i saj prej shumë vitesh Vis Bajraktari i kanë dhënë fund lidhjes.

Gjithashtu është thënë se Visi është parë në shoqërinë e një modeleje shqiptare në një nga lokalet më në zë të Tiranës. 

Ata nuk ndiqen më as në rrjete sociale, çka i shton dyshimet për ndarje, ndonëse asnjëri nga të dy nuk është shprehur në lidhje me këto lajme. Por mbrëmjen që lamë pas Lori zgjodhi t’u përgjigjej disa nga pyetjeve të ndjekësve në rrjete sociale. 

Një prej tyre ishte nëse Lori besonte apo jepte shanse të dyta njerëzve. Hoxha u përgjigj po. 

Nuk dihet nëse mes çiftit ka patur krisje apo nëse ky ishte një mesazh që marrëdhënies së saj me Visin ajo i ka dhënë një shans të dytë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here