Prej disa ditësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj prej disa vitesh, Vis Bajraktari.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë, por ditën e djeshme ajo kaloi e vetmuar Shën Valentinin dhe kjo i shtoi akoma edhe më shumë dyshimet.

Edhe Visi ka publikuar një video në Snapchat ku ka reaguar në lidhje me këtë gjë. Postimet e Lorit, tërheqin gjithnjë vëmendjen e përdoruesve të Instagram dhe me sa duket këtij fakti nuk i ka shpëtuar as reperi i famshëm Ledri Vula.

Ajo është shfaqur shumë seksi e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër dhe i shpejtë ka qenë reperi me komentin e tij, i cili duket se e po e gjuan haptazi.

Ai i ka komentuar: “Si hajn zemrën ja vjedhi asaj”. Si do reagojë Vis Bajraktari pas këtij ngacmimi? Mos ka diçka mes Lorit dhe reperit? 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/lori-hoxha-poston-foton-provokative-komenti-i-ledrit-habit-te-gjith-627580/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here