Lori Hoxha tregon zogunLori Hoxha pas periudhës së angazhimeve me Top Awards tash ka gjetur kohën të shijojë jetën me pushime luksoze.

Ajo me të dashurin e saj dhe shoqërinë gjenden jashtë Shqipërisë ku po shijojnë kohën duke bërë pushime, shkruan Telegrafi.

Në Snapchat bukuroshja ka treguar linjat fantastike në bikini të bardha, teksa për pak nuk zbulon edhe zogun duke fotografuar nga afër.

Lori Hoxha tregon zogun

Lori një femër me stil që nuk rezervon të zbulojë copëza provokative nga jeta private.

Lori Hoxha tregon zogun

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here