Lori Hoxha në superformëNdoshta për shkak se ia lejon vetes, por edhe prej faktit se kujdeset maksimalisht për pamjen e saj, Lori Hoxha shihet në superformë.

Në fotografitë që publikon vazhdimisht në profilet e saj në rrjetet sociale, bien në sy linjat e saj të përkryera dhe mbi të gjitha veshjet e kuruara.

Një pjesë të fotografive të ditëve të fundit i sjellim bashkëngjitur. Lori është vajza e themeluesit të Top Channel, Dritan Hoxha, e cila krahas trashëgimisë së lënë nga i ati, prej disa kohësh vijon punën si stiliste.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here