Blogerja e njohur dhe trashëgimtarja e njohur e Top Media ka habitur me pamjete e publikuara së fundmi.

Të gjithë që janë ndjekës të saj në rrjetet sociale do të mendonin se ajo është mjaft e relaksuar.

Por ja që nuk është ashtu siç duket nga postimet e saj. Lori është super e stresuar dhe këtë e tregon me anë të publikimin e saj më të fundit.

‘Niveli i stresit: Të zgjedhësh mes të kënduarit dhe basketbollit’ -shkruhet në foto dhe e gjitha mbyllet me një pasthirmë që tregon ulërimë.

Në gjendje kaq të dëshpëruar Lori është parë vetëm para disa muajsh kur ishte në një krizë dashurie me partnerin e saj.

Mos vallë po kthehen sërish ato kohë…?/Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here