Lori Hoxhës i është zbukuruar dita me këtë mrekulli që i shohin sytë.

Blogerja e njohur ka një lidhje mjaft të veçantë me nipin e saj të vogël London Noor. Lori ka publikuar një foto të adhurueshme të vogëlushit dhe me opsionin më të fundit të Instagramit ka bërë pyetjen më tunduese.

‘Ta ha, apo jo’- shkruan ajo në foton e të voglit. Dhe të gjithë fansat e saj  i kanë dhënë të drejtë. /Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here