ktualisht ajo është duke kaluar disa ditë relaksuese në një vend të mrekullueshëm bregdetar, por nuk duket se Lori Hoxha ka ende një listë të gjatë dhuratash ditëlindje dhe e ka nisur pikërisht me më pak të frikshmen, sipas saj.

Lori është hedhur me parashutë duke treguar në këtë mënyrë një anë mjaft sportive të saj. Por mesa duket aventurat e saj sapo kanë filluar./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here