Të pranishëm në dasmën më të përfolur të momentit ishin dhe trashëgimtaret e Top Channel.

Edhe pse Marina Vjollca tashmë do të jetë figura mediatike e Tv Klan, dashurinë e saj të vjetër nuk e ka lënë pas.

Nëse menduat se kishte ndonjë hatër mbetje mes tyre, do të ndryshoni mendim pasi të shikoni adhurimin e Lori Hoxhes për Luanën.

Ajo e ka cilësuar modertaoren si motrën më sexy. Lori është një adhuruese e muzikës popullore.

Ajo dhe nëna e saj Vjollca Hoxha e kanë djegur mbrëmjen duke kërcyer valle.

/Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here