Lori Hoxha dhe Ledri shijojnë pushimet së bashkuLori Hoxha ndodhet në Maldive nga ku edhe po publikon pamje duke mahnitur të gjithë me format e saj trupore.

Bukuroshja ka disa ditë që komentohet për këto pamje duke hedhur edhe dyshime se me kë ka udhëtuar atje, transmeton Telegrafi.

Këtë pikëpytje e ka zgjidhur reperi Ledri Vula përmes disa publikimeve nga po i njëjti vend duke zbuluar se ai dhe Lori po kalojnë pushimet së bashku e pa dyshim që me ta është edhe e dashura e tij, Adela Sollaku.

Megjithëse Adela nuk duket në asnjë nga publikimet e Lorit dhe Ledrit, miqësia dhe shoqërimi i tyre është i njohur prej kohësh.

Lori Hoxha dhe Ledri shijojnë pushimet së bashku

Lori Hoxha dhe Ledri shijojnë pushimet së bashku

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here