Si duket karriera muzikore është primare për këngëtaren Lori, të cilën edhe këtë vit Shën Valentinin e gjeti vetëm.

“Fatkeqësisht edhe këtë Shën Valentin më gjeti vetëm, mirëpo tani për tani jam e përkushtuar vetëm për këngën dhe nuk po kam kohë të merrem me jetën private. Por besoj se do të vijë dita kur do të kem dikë pranë vetës”, ka thënë Lori për ‘Zëri’.

Këngëtarja nga Shqipëria ka thënë se është duke punuar në një këngë të re, të cilën thotë se do ta lansojë shumë shpejt.

“Shumë shpejt adhuruesit e mi do ta kenë në duar këngën dhe klipin tim të ri”, ka pohuar Lori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here