Lori dhe Visi shijojnë pushimet amerikaneTrashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha duket se është tërësisht e dashuruar me SHBA-në.

Ajo vijon të postojë foto dhe video në rrjete sociale gjatë ditëve të pushimit. Përveç me motrën e saj Sara dhe moderatorin Ledion Liço me të është edhe i dashuri i saj Vis Bajraktari.

Ata janë duke shijuar dashurinë e tyre dhe diçka e tillë vihet re në postimet e të dyve.

Lori dhe Visi shijojnë pushimet amerikane

Lori dhe Visi shijojnë pushimet amerikane

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here