Lori Hoxha dhe Jonida Maliqi mund të konsiderohen pa dyshim si seks simbole shqiptare.

Ato janë shfaqur tejet bukur në krah të njëra-tjetrës në imazhet e reja.

Bukuroshet shqiptare ka kohë që po shoqërohen së bashku dhe mahnisin me dukjen e tyre.

Megjithatë, nuk kanë munguar shpesh akuzat ndaj tyre për ndërhyrje estetike, gjë që ato nuk i kanë mohuar asnjëherë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here