Është lanasuar kënga e Bleros në bashkëpunim me këngëtaren Lori “Kthehu sonte”. Për këtë këngë dyshja kishte lajmëruar qysh kohë më parë.

Muzika e këngës “Kthehu sonte” është realizuar nga Dj.Zapp dhe Chriss ndërsa teksti nga Bubulina Krasniqi.

Më poshtë ju sjellim klipin e këngës “Kthehu sonte” të realizuar nga produksioni “Asha”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here