Loreta Kaçka në lidhje dashurieKëngëtarja e njohur Loreta Kaçka është në lidhje dashurie.Të paktën kështu ka lënë të kuptohet, vetë Lori, në një intervistë në Rtv 21 të Maqedonisë, transmeton Telegrafi.

Gjersa ka folur për vizitat e saj të shpeshta në Milano, e ngacmuar nga Big Mama ajo ka thënë se i dashuri i saj gjindet diku tjetër, duke na zbuluar se ajo tashmë është në lidhje dashurie.

Duke mos dashur të flasë asgjë më shumë rreth romancës së saj, Lori në shaka tha se sot nuk mund të gjesh askë pa të dashur.
Ndryshe ajo ka folur edhe rreth projekteve muzikore, duke paralajmëruar një këngë dhe videoklip së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here