Loreta Kaçka: Kryeministri Mustafa është njeri serioz dhe dëshiron të punojëKëngëtarja Loreta Kaçka-Lori, ka qenë mysafire e rubrikës “Kutia” në NIN në Klan Kosova.

Lori, ka thënë se kryeministri Isa Mustafa i duket njeri serioz në punën që bënë.

E pyetur se na kush merr këshilla para se të marr një vendim të rëndësishëm ka thënë se këshillohet me miqtë e saj dhe prindërit, njofton Klan Kosova.

Ndërsa ka thënë se është pro briskut estetik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here