Sofia Loren shprehet se endrra saj eshte  te bej nje muzikal amerikan si ato qe shikoja kur isha femije”.

Keshtu eshte shprehur Sofia Loren, endrra e te ciles duket se eshte drejt realizimit.

Aktorja eshte ne kastin e “Nine” te regjisorit irlandez Rob Marshall i frymezuar nga muzikali me te njejtin emer te Broadway.

Nuk e dija se duhet te beja nje nene, por rolin e nenes e kam bere disa here dhe nuk me tremb”, eshte shprehur ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here