Viti 2019 do të jetë me rëndësi të veçantë për Loredanën dhe Mozzikun.

Çifti Loredana Zefi dhe Mozzik janë në pritje të ëmbël dhe do të kompletohen si familje në vitin që po vjen.

Loredana është shtatzënë dhe së fundmi ka treguar se ajo dhe Mozzik do të bëhen prindër të një vajze.

Duke qenë aktive në Instagram, ajo disa minutash ua ka kujtuar ndjekësve se 2019-ta për të dhe të dashurin e saj do të jetë vit i veçantë.

Pranë postimit shihen 3 simbole në formë të njerëzve dhe duke e ditur që ajo është duke pritur që të bëhet nënë, Loredana e ka prezantuar një familje të lumtur e cila do të bëhet me fëmijë shumë shpejtë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here