Hana është një kopje e babait të saj.

Nuk ka shumë kohë prej kur Loredana Zefi dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë dhe Hana e vogël ua ka ndryshuar komplet atmosferën në familje.

Loredana shtatzëninë kishte vendosur ta mbante larg fokusit medial duke mos publikuar ndonjë foto me bark të fryrë, mirëpo kjo nuk u ka ikur publikut e mediave të cilët shpesh e kanë fotografuar në fshehtësi dhe barku i është parë ani pse Loredana vishej me rroba të gjera.

Ajo nuk po ndalet as së postuari foto të Hanës, ndërsa nga imazhet e postuara deri tani, shihet se Hana ngjan shumë si babai i saj, reperi Mozzik

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/loredana-nuk-po-ndalet-duke-postuar-foto-te-hanes-shikoni-sa-shume-ngjan-609836/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here