Jennifer Lopez gjithmon mbetet unike, e mrekullueshme.

Ajo ka realizur një fermormancë shpërthyese në “HeartRadio music festival” në Las Vegas ku ka kënduar edhe hitin e saj të fundit, “Papi“ .

J.Lo tashmë 42 vjece me një fustan tepër të shkurtër të kuq ka ndezuar sallën me britma dhe duartrokitje pa fund. Fustani i shkurtër i nxirrte në pah edhe të paspet e saj seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here