Ashtu sikurse mund të pritej Jennifer Lopez e ka të prenotuar dhe të përhershëm takimin me paparacët që e presin sa herë mbërrin për spektaklin e shfaqjes së talenteve në “American Idol”.

42 vjeçarja edhe në këtë imazh që ka mbërritur para publikut së fundi duket mjaft sensual dhe mban veshur një fustan të shkurtër dhe pothuajse tërësisht të hapur nga pjesa e pasme.

Sipas mediave fustani është i dizenjuar nga Zuhair Murad.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here