Shpesh fansat preken për këngët e dashurisë të këngëtarëve të tyre të preferuar, duke gjetur në fjalët e këngëve trishtimin e tyre, melankolinë e tyre, nevojën për dashuri.

Gjatë koncertit të Jenifer Lopez ka qënë këngëtarja që është përfshirë në lot përballë publikut. ’Do ju këndojë këngën që kam shkruar për dashurinë edhe pse shumë gjëra kanë ndryshuar prej atëherë’ dhe pastaj ka shpjeguar: ’Kam bërë një udhëtim të gjatë në rrugën e kujtimeve’.

Ajo është prekur shumë dhe nuk i ka mbajtur lotët. Në këtë pikë ajo ka braktisur skenën në lot. Publiku ka treguar që Lopez ka arritur të këndojë të tjera këngë, por ishte e dukshme që ishte e trishtuar. J.Lo ka mbaruar koncertin duke treguar një foto të binjakëve të saj, Max dhe Emme 3 vjec e gjysëm.

Ka dashuri dhe dashuri\’, ka thënë këngëtarja dhe aktorja, që është ndarë nga burri i saj në korrikun që kaloi.:’E kuptova tha ajo, duke patur parasysh ish bashkshortin e saj, që nuk më trajtonte në mënyrën e duhur. Nëse vazhdoj të rrij me të nuk bëj gjënë e duhur për veten’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here