Jennifer Lopez në kopertinën e revistës së modës, “Vogue”.

Këngëtarja dhe aktorja 42-vjecare dukej në formë të shkëlqyer trupore, forma të cilat i tregonte me një palë rroba banje tepër seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here