Ups! Jennifer Lopez është treguar e pakujdesshme dhe u ka dhuruar fansave të vet një show të vërtetë.

Incidenti ka ndodhur gjatë prezantimit të turit të saj, teksa është përpjekur të cohej nga kolltuku ku ishte ulur. Lopez ka hapur këmbët më shumë seç duhet duke ekspozuar të brendshmet e saj…. Fatmirësisht që nuk kishte harruar ti vishte?!

Megjithatë nuk dihet nëse është incident i rastësishëm apo një veprim i qëllimshëm i këngëtares bukuroshe veç duhet thënë se këto foto po bëjnë xhiron e botës duke tërhequr vëmendjen edhe për turneu e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here