Ajo është vlerësuar në vijimësi për mënyrën se si zgjedh të vishet dhe për kombinimet me stil që bën. Në qendër të vëmendjes ka qenë sëpaku prej dy sezoneve të fundit të American Idol.

Mbrëmë, Jennifer Lopez është shfaqur me një formë mjaft interesante ndërsa kishte veshur një palë pantallona të gjata ngjyrë të gjelbër që nuk mund ta mbanin larg fotofrafëve.

42 vjeçarja është shoqëruar në vijimësi përpara spektaklit nga një “ushtri” me stilistë dhe me ndihmës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here