Kur vjen fjala për të mbajtur të kënaqur meshkujt e jetës së saj Jennifer Lopez duket se ka aftësi të jashtëzakonshme.

Në fundjavë 42 vjeçarja aktore dhe këngëtare u pa duke shtrënguar duart me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony në Kalifornia.

Disa ditë më pas ajo fiksohet duke u argëtuar me të dashurin e saj 24 vjeçar Casper Smart ndërsa po xhiron një reklamë për kompaninë braziliane “Brahma”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here