Që kur ata janë lidhur së bashku është vëshirë që t’i shohësh vec e vec. Pra bëhet për Jennifer Lopezin dhe të dashurin e saj, Casper Smart.

Fotot e fundit vijnë nga një festë në Las Vegas, ku këngëtarja 42-vjecare festoi hedhjen në treg të këngës së saj të re,” Goin’ In”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here