Loni Gashi vjen me “Higher”Këngëtari shqiptar, por që po kërkon famën në Britani dhe botë, Loni Gashi, ka publikuar projektin e ri të titulluar “Higher”.

Kënga është publikuar në platformën Vevo dhe thuhet se do të transmetohet edhe në MTV.Kënga është punuar në muzikë nga Nurteel në studion e Elephant, teksa tekstin dhe melodinë e realizoi vet Loni.

Loni Gashi njihet edhe për bashkëpunimin e tij me Stresin, që u dëgjua mjaft shumë nga fansat e këtij të fundit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here