Eva Longoria përgatitet për Krishtlindjet e 2011-ës. Aktorja e “Shtëpiake të dëshpëruara“ ëshët fotografuar duke dalë nga një sallon bukure në Beverly Hills dhe me një krehje të re flokësh.
Flokë të gjatë mbi shpatulla dhe shumë të fryrë sipër, e cila ngjante pak si një “luaneshë”.
Një model ky që nuk i shkon shumë një femre të imët në fytyrë dhe të shkurtër sic është Eva.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here