Lola vesh fëmijët për festë, kështu befasojnë Dautin

Ai u bë i njohur, që nga 28 Nëntori i vitit 1997, ku së bashku me shokët e tij, bëri paraqitjen e parë në skenë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, shkruan ORAinfo.

Tani, Dauti është i martuar me prezantuesen e njour, Lola Haradinaj, dhe kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën.

E sot, me rastin e festës së 28 Nëntorit, Lola i ka veshur me veshjet më të bukura kombëtare, duket se sot në familjen e Haradinajve, ka shumë festë sot./orainfo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here