Aktorja/Modelja Lola Luma kete vere jo vetem vizitoi Shqiperine, por dhe shfrytezoi rastin per te shijuar dhe fotografuar disa momente magjike ne bregdetin shqiptar.

Keto fotografi te realizuara nga Renuar Locaj me Lolen si ruajtese-deti na bejne te shkojme e te mbytemi tere qejf hahahahaha.Shume shume hot!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here