Lohan vjen sexy në ballinën e revistës "Notion"Aktorja Lindsay Lohan kësaj radhe do të jetë në ballinën e revistës për muzikë dhe modë “Notion”.

Aktorja 28 vjeçare shfaqet me një imazh të zjarrtë, me shkëlqim të kuq të buzëve të cilat i mbulon me dorë.

lohi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here