Lindsay Lohan do të pozojë nudo për revistën “Playboy” për një million dollarë. Lajmi është bërë i ditur nga siti amerikan “Tmz.com” dhe sipas së cilit ishte punuar për muaj të tërë për të arritur marrëveshjen me aktoren.

Thuhet se fotot e para do fillojnë të bëhen në fundjavë, dhe kjo nuk është një periudhë e lehtë për 25 vjecaren. Ajo duke nísur setin fotografik do të shkelë urdhin e gjyqtyrin që i është vënë për punë sociale, pastrimi në një morg.

Por nuk është ndonjë habi që pas disa ditësh të dëgjojmë përsëri një thirrje të saj në gjyq, gjë që kohët e fundit është bërë si lojë për Lindsay-in.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here