Lindsay Lohan është prej ditës së djeshme në arrest shtëpie dhe i është vendosur një byzylyk elektronik, pasi është dënuar për vjedhjen e një varseje në janar.

Lohan, 24 vjeçe, ishte dënuar me 12 ditë burg, por në marrëveshje me prokurorinë, dënimi i saj është pakësuar.Aktorja duhet të qëndrojë në arrest për 35 ditë dhe lirimi i saj do të bëhet më 29 qershor.

Ajo duhet edhe të kryejë 480 orë punë sociale, nga të cilat 100 në morg./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here