Lohan i trashë buzëtAktorja e Hollywood, Lindsay Lohan është kënaqur mbrëmë pasi që ka reklamuar edhe pamjen e saj të re.
Aktorja e filmit “Mean Girls”, ishte dukur sikurse një vajze memece gjatë një mbrëmje në New York pasi që nuk mund të fliste.

Por ajo ka bërë një operacion dhe tani është mirë dhe nuk ndalon së qeshuri.

Lindsay  i ka trashur buzët dhe normalisht duket më e bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here