Lohan duket ndryshePara disa ditësh u raportua se Lindsay Lohan është bërë besimtare myslimane, pasi u fotografua duke marrë mësime për fenë islame.

Këngëtarja, me të një të kaluar të hidhur, duket se ka ndryshuar dhe i ka lënë pas varësitë dhe problemet.Këtë të enjte 28- vjeçarja u fotografua në Londër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here